airBaltic darbadienās nodrošinās lidojumus uz Liepāju trīs reizes dienā

14/04/2009

Latvijas aviosabiedrība airBaltic ir palielinājusi iekšzemes reisu skaitu uz Liepāju, piedāvājot darbadienās lidojumus no Rīgas uz Liepāju un no Liepājas uz Rīgu arī dienas vidū. Lidojumus no Rīgas uz Liepāju aviokompānija nodrošinās plkst. 12.40, savukārt no Liepājas uz Rīgu plkst. 13.45.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks komentē: „Ņemot vērā veiksmīgos darbības rezultātus maršrutā Rīga – Liepāja, esam palielinājuši reisu skaitu un piedāvājam lidojumus arī darbadienās dienas vidū. Domājam, ka ar šo reisu palīdzību  daudzi spēs elastīgāk plānot savas vizītes un ietaupīt laiku, izmantojot Rīgu un Liepāju kā starpposmus ceļojumos uz tālākiem galamērķiem.“ 

airBaltic lidojumus maršrutā Rīga – Liepāja veic arī darba dienu rītos un vakaros, kā arī sestdienu rītos un svētdienu pēcpusdienās. Lidojuma ilgums maršrutā ir 40 minūtes. Kopš airBaltic ir ieviesusi interneta reģistrāciju lidojumiem, pasažieri lidostā var ierasties pat 20 minūtes pirms lidojuma, ietaupot ceļā un lidostā pavadīto laiku.

Šī maršruta vienvirziena biļešu cena lidojumiem no Rīgas uz Liepāju ir no 12,70 LVL (ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu), savukārt biļešu cena lidojumam no Liepājas uz Rīgu ir no 4,10 LVL (ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu).

Liepāja var lepoties ar senām un bagātām kultūras tradīcijām, mūzikas festivāliem un savdabīgu arhitektūru. Kurzeme un Lietuvas rietumu daļa ceļotājiem piedāvā smilšu pludmales, unikālu savvaļas dzīvnieku un putnu vērošanas vietas un aktīvās atpūtas iespējas.