airBaltic sāks tiešos lidojumus uz Ventspili

14/04/2009

Rīga. Šā gada 11. aprīlī Latvijas aviosabiedrība airBaltic sāks regulāros lidojumus uz Ventspili. Sākotnēji airBaltic nodrošinās lidojumus uz Ventspili darba dienās divas reizes dienā.

„Esam gandarīti atvērt jau otru iekšzemes maršrutu Latvijā. Sekmīgā maršruta Rīga - Liepāja attīstība un dinamiskais pasažieru skaita pieaugums apliecina iekšzemes lidojumu attīstības potenciālu un mēs esam pārliecināti, ka arī maršruts Rīga - Ventspils gūs panākumus,“ komentē airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks.

Vienvirziena biļešu cenas būs sākot no LVL 4.10 (Ventspils - Rīga) un LVL 12.70 (Rīga -Ventspils), iekļaujot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumus uz Ventspili airBaltic veiks ar Fokker 50 tipa lidmašīnu un lidojums ilgs 45 minūtes. Lidojumam maršrutā no Rīgas uz Ventspili būs iespējams reģistrēties internetā (online check-in), tā izvairoties no reģistrācijas procedūras lidostā.

No 21. aprīļa līdz 24. oktobrim rīta reisus airBaltic izpildīs darbdienās 6.50 (Rīga - Ventspils) un 8.00 (Ventspils - Rīga), savukārt vakara reisus – 18.45 (Rīga – Ventspils) un 19.55 (Ventspils – Rīga). Precīzs lidojumu plānojums ir pieejams aviokompānijas mājas lapā www.airbaltic.lv.

Ventspils ir otrais airBaltic iekšzemes lidojumu galamērķis Latvijā. 2007. gada vasaras sezonā airBaltic sāka piedāvāt divus tiešos reisus dienā uz Liepāju, kā arī atklāja tiešos lidojumus no Liepājas uz Hamburgu un Kopenhāgenu.