Atklāts tūrisma pakalpojumu birojs „Sveicināti Rīgā!”

23/03/2010

Ņemot vērā pasažieru skaita ievērojamu pieaugumu un jaunu pakalpojumu ieviešanu, no 23. marta starptautiskās lidostas „Rīga” birojs "Sveicināti Rīgā!" strādā daudz plašākās lidostas telpās.


Paplašinātais un rekonstruētais „Sveicināti Rīgā!” birojs atrodas ielidošanas sektorā „E” un ir paredzēts Latvijas un Rīgas viesiem. „Sveicināti Rīgā!” birojā tūristi var iegādāties starptautiskās lidostas „Rīga” privilēģiju kartes RIX Club, Rīgas tūristu kartes Riga Card (braukšanai sabiedriskajā transportā un dažādu muzeju apmeklējumiem), telekartes un mobilo telefonu priekšapmaksas kartes.


„Sveicināti Rīgā!” birojā iespējams rezervēt numurus kādā no Rīgas vai Jūrmalas viesnīcām, hosteļiem vai apartamentiem Vecrīgā, Rīgas centrā, Pārdaugavā vai Jūrmalā. Ir faksa nosūtīšanas un saņemšanas, kopēšanas un skenēšanas iespējas, kā arī „Sveicināti Rīgā!” birojā var pieteikties ekskursijai lidostā.


Līdzās ierastajiem pakalpojumiem – viesnīcu rezervēšanai, privilēģiju karšu RIX Club, pilsētas tūristu karšu un dažādu tālruņu karšu pārdošanai – „Sveicināti Rīgā!” birojs tagad nodrošina arī lidostas suvenīru tirdzniecību.


Pirmo reizi tūrisma pakalpojumu birojs „Sveicināti Rīgā!” starptautiskajā lidostā „Rīga” tika atklāts 2004. gada vasarā. Strauji augošais pasažieru skaits radīja nepieciešamību paplašināt biroja telpas un pakalpojumu klāstu. Šobrīd birojs „Sveicināti Rīgā!” apkalpo vairākus tūkstošus klientu mēnesī.


Biroja atklāšanā piedalījās arī starptautiskās lidostas „Rīga” sadarbības partneri.