Lidosta “Rīga” darbiniekus iesaistīs veselīga dzīvesveida aktivitātēs

23/04/2012

Atzīmējot Starptautisko darba aizsardzības dienu – 28.aprīli -, starptautiskā lidosta „Rīga” šo nedēļu darbiniekiem ir izsludinājusi par Darba aizsardzības un veselīga dzīvesveida nedēļu. No 23.-28.aprīlim katra diena uzņēmumā būs veltīta kādam ar darba aizsardzību un veselīgu dzīvesveidu saistītam pasākumam.

Pastiprināta uzmanība darba drošībai ar informatīvām aktivitātēm uzņēmumā ir pievērsta visu aprīli. Darbiniekiem tika izsludināts arī darba aizsardzības un drošības pasākumu ideju konkurss un foto/video konkurss par darba aizsardzību un veselīgu dzīvesveidu saistītām aktivitātēm darba vietā.

“Vislielākā mūsu uzņēmuma bagātība ir darbinieki, kuri katru vakaru dodas mājās un no rīta spirgti un veseli ierodas darbā. Par šīs bagātības saglabāšanu un vairošanu ir jārūpējas uzņēmuma vadībai,” uzsver starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētājs Arnis Luhse.

Darba aizsardzības un veselīga dzīvesveida nedēļa uzņēmumā sākas pirmdien, 23.aprīlī ar Valsts darba inspekcijas pārstāvju vizīti un lekciju “Neviens nelaimes gadījums nav nejaušība.”
Otrdiena būs Veselības diena, kad uzņēmuma darbinieki varēs saņemt ārsta konsultācijas, apmeklējot Medicīnas punktu. Tāpat ikvienam būs iespēja nodot asinis Valsts Asinsdonoru centra autobusā pie lidostas.
Trešdiena ir pasludināta par Sporta dienu, kuras laikā sadarbībā ar dažādiem sporta klubiem darbiniekiem būs pieejami īpaši piedāvājumi. Ceturtdien visiem tiks uzsvērtas veselīga uztura priekšrocības, bet piektdien darbinieki tiks aicināti krāt personīgos rekordus. Nedēļa noslēgsies ar Prieka dienu sestdien, kad visiem paredzēta kopīga vingrošana.

Jāpiebilst, ka Darba aizsardzības un veselīga dzīvesveida nedēļa uzņēmumā tiek organizēta sadarbībā ar LR Lidostu darbinieku arodbiedrību.