Lidosta „Rīga” uzsākusi sadarbību ar BalticMiles

15/03/2013

Starptautiskā lidosta „Rīga” uzsākusi sadarbību ar vadošo daudzpartneru lojalitātes programmu Ziemeļeiropā un Krievijā BalticMiles.

Lidosta „Rīga” un BalticMiles ir uzsākusi sadarbību, lai jebkurš lidostas „Rīga” ilgtermiņa autostāvvietas P2 un P3 klients, kas ir lojalitātes programmas BalticMiles dalībnieks, saņem 20 punktus par katru iztērēto latu, savukārt tie klienti, kuri vēl nav lojalitātes programmas dalībnieki, uz vietas par tādiem var kļūt un uzreiz saņemt nopelnītos punktus.

Ilona Līce, lidostas „Rīga” valdes locekle: “Mēs esam ļoti gandarīti par sadarbības uzsākšanu ar vadošo daudzpartneru lojalitātes programmu BalticMiles, tādējādi radot papildu priekšrocības lidostas klientiem. Laika gaitā plānojam piedāvāt arvien vairāk iespēju, kā, izmantojot lidostas „Rīga” pakalpojumus, pelnīt BalticMiles punktus.”

Gabijs Kols (Gabi Kool), uzņēmuma BalticMiles vadītājs: "Vairums mūsu lojalitātes programmas dalībnieku izmanto uzkrātos punktus bezmaksas lidojumiem, tāpēc mēs ar prieku uzņemam Lidostu “Rīga” savu sadarbības partneru lokā. Tas dos mūsu dalībniekiem izdevību lidojot nopelnīt vēl vairāk punktu, kurus viņi pēc tam neapšaubāmi varēs izmantot, ceļojot bez maksas vēl biežāk. Esam pārliecināti, ka mūsu sadarbība ar Lidostu “Rīga” ļaus vēl lielākam ārzemju ceļotāju skaitam uzzināt par programmu un pievienoties tai, turpinot pelnīt punktus arī valstīs, kur viņi dzīvo.”


Uzziņai:

BalticMiles ir vadošā daudzpartneru lojalitātes programma Ziemeļeiropā un Krievijā. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. BalticMiles ietver sevī visdažādākos veidus, kā pelnīt punktus vairāk nekā 20 000 vietās visā pasaulē – lidojumos, ceļojumos, viesnīcās, auto nomās, restorānos, skaistumkopšanas un SPA pakalpojumos, veselības aprūpes, telekomunikāciju un finanšu pakalpojumos, kā arī iepērkoties BalticMiles interneta veikalā, kurš piedāvā vairāk nekā 400 starptautiskus zīmolus. Sakrātos punktus iespējams tērēt bezmaksas aviobiļetēm, brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm un piedzīvojumiem. BalticMiles arī piedāvā lejuplādēt mūziku vai izvēlēties preces no vairāk nekā 3000 preču plašā klāsta, kas ir pieejams www.balticmiles.com interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Krastiņa
Komunikācijas vienības vadītāja
VAS „Starptautiskā lidosta “Rīga””
[email protected]
GSM: +371 27794799
T: +371 67207694

www.riga-airport.com