Iberia Express atsāk lidojumus no Rīgas uz Madridi

02/07/2013

No 2.jūlija starptautiskajā lidostā „Rīga” darbu atsāks Spānijas zemo cenu lidsabiedrība Iberia Express, kas jau otro gadu pēc kārtas nodrošinās tiešos lidojumus no Rīgas uz Spānijas galvaspilsētu Madridi. Reisi notiks divreiz nedēļā – otrdienās un sestdienās no 2.jūlija līdz 31.augustam.

Ar šo maršrutu lidsabiedrība jūlijā papildina savu piedāvājumu, kopumā vasaras sezonā apkalpojot septiņus Eiropas galamērķus no Madrides: Atēnas, Kopenhāgenu, Dublinu, Diseldorfu, Frankfurti, Rīgu un Sanktpēterburgu. Turklāt visi šie maršruti ir iekļauti lidsabiedrības Iberia maršrutu tīklā, ieskaitot lidsabiedrības plašo, tālo reisu tīklu ASV un Latīņamerikā.

Papildu informācija:

Iberia Express ir Iberia meitasuzņēmums, kas veic lidojumus īsos un vidējos maršrutos, kā arī nodrošina tiešos reisus savienojumiem ar Iberia tālo lidojumu tīklu un piedāvā visus saistītos pakalpojumus. Lidsabiedrība ir viens no vispunktuālākajiem gaisa pārvadātājiem Eiropā, šā gada maijā sasniedzot 96,4 % punktualitātes līmeni. Iberia Express ir vienpadsmit lidsabiedrību alianses oneworld biedrs, kura saviem pasažieriem nodrošina 2500 gaisa kuģu floti, kas veic 8750 reisus dienā uz 800 starptautiskiem galamērķiem 150 valstīs visā pasaulē.

Lidsabiedrībai ir sadarbības (code share) līgumi par biļešu pārdošanu ar Iberia, LAN Airlines, Qantas Airways, Air Berlin, Japan Air Lines, American Airlines, Avianca, Finnair, British Airways un Siberia Airlines.

Uzskates materiāli pieejami vietnē: http://www.flickr.com/photos/iberiaexpress

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir vadošā lidosta Baltijas valstīs. No starptautiskās lidostas „Rīga” vasaras sezonā iespējams doties uz 81 galamērķi, ko nodrošina 19 lidsabiedrības: airBaltic, Ryanair, Wizz Air, LOT, Lufthansa, Transaero, Turkish Airlines, Uzbekistan Airways, UTair, Norwegian, Aeroflot, Belavia, Finnair, AMC Airlines, Onur Air, Iberia Express, Bulgarian Air Charter, Astra Airlines, SmartLynx.

Informāciju sagatavoja:

Dace Dricka
Komunikācijas vienības
Sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste
VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga””
T: +371 67207464
GSM: +371 29405620
[email protected]
www.riga-airport.com