Noskaidrots lidostas "Rīga" organizētās loterijas lielās balvas uzvarētājs

08/10/2013

Noslēdzās lidostas „Rīga” organizētā loterija „Nenokavē iespēju laimēt – ierodies lidostā agrāk!”.
Kopš 1. jūlija loterijas dalībniekiem bija iespēja laimēt dažādas balvas, savukārt lielās izlozes uzvarētājs VLADIMIR ANDREJUKS saņems kuponu naudas balvas saņemšanai 1100 EUR vērtībā un divas aviobiļetes abos virzienos uz jebkuru no aviokompānijas airBaltic galamērķiem.
Kā iepriekš ziņots, lai piedalītos loterijā, pasažieriem bija jāierodas lidostas aviodrošības kontrolē vismaz 1,5 h pirms sava lidojuma un jāpaņem loterijas pieteikuma anketa, kas aizpildīta jāiemet tam speciāli paredzētā kastē aiz lidostas aviodrošības kontroles.
Loterija tika rīkota sadarbībā ar ATU DUTY FREE un airBaltic. Loterijas atļaujas numurs 3323, un tās noteikumi pieejami lidostas interneta vietnes www.riga-airport.com sadaļā Pasažieriem.
Loterijas uzvarētāju saraksts pieejams lidostas „Rīga” mājaslapā: http://www.riga-airport.com/lv/main/pasazieriem/loterija-nenokave-iespeju-laimet-ierodies-lidosta-agrak/loterijas-izlozu-uzvaretaji.
 

Starptautiskā lidosta „Rīga” ir vadošā lidosta Baltijas valstīs. No starptautiskās lidostas „Rīga” vasaras sezonā iespējams doties uz 81 galamērķi, ko nodrošina 19 lidsabiedrības: airBaltic, Ryanair, Wizz Air, LOT, Lufthansa, Transaero, Turkish Airlines, Uzbekistan Airways, UTair, Norwegian, Aeroflot, Belavia, Finnair, AMC Airlines, Onur Air, Iberia Express, Bulgarian Air Charter, Astra Airlines, SmartLynx.