Wizz air paziņo par jauno bāzi Rīgā

20/03/2014

WIZZ AIR PAZIŅO PAR JAUNO BĀZI RĪGĀ
ČETRI JAUNI MARŠRUTI NO 2014. GADA JŪNIJA

Lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā* Wizz Air šodien paziņoja, ka 2014. gada 19. jūnijā tā atklās savu Rīgas bāzi ar vienu jaunu Airbus A320. Vienlaikus ar gaisakuģa piegādi aviosabiedrība sāks lidojumus četros jaunos maršrutos no Rīgas uz Barselonu, Donkasteru Šefīldu, Dortmundi un Parīzi (Bovē), kā arī palielinās reisu biežumu uz Londonu (Lūtonu) un Oslo (Torpu).

Kopā ar jaunajiem galamērķiem Wizz Air no Latvijas galvaspilsētas tagad piedāvā 25 lidojumus nedēļā astoņos maršrutos, kas veido 85% apjoma pieaugumu gadā (2014. gada jūlijā). Lidsabiedrība ir pārliecināta, ka tās paplašināšanās Rīgā labvēlīgi ietekmēs arī vietējo darba tirgu aviācijas un tūrisma nozarē, jo patērētājiem būs pieejams vairāk zemo izmaksu pakalpojumu. Biļetes jaunajos Rīgas maršrutos ar cenu no tikai 19,99 EUR** jau ir pārdošanā, un tās var iegādāties tīmekļa vietnē wizzair.com.
 
WIZZ AIR JAUNIE LIDOJUMU MARŠRUTI NO RĪGAS

Uz Nedēļas dienas Sākums Biļešu cena no**
Barselonu Trešdien, svētdien 22. jūnijā 39,99 EUR
Donkasteru Šefīldu Pirmdien, piektdien 20. jūnijā 29,99 EUR
Dortmundi Trešdien, svētdien 22. jūnijā 19,99 EUR
Parīzi (Bovē) Otrdien, ceturtdien, sestdien 19. jūnijā 29,99 EUR

 

WIZZ AIR PALIELINĀTAIS REISU BIEŽUMS NO RĪGAS

Uz Reizes nedēļā
Oslo (Torpu) No 2 uz 3
Londonu (Lūtonu) No 7 uz 8

 


 
Preses konferencē šodien Rīgā Wizz Air vadītājs Jožefs Vāradi (József Váradi) sacīja: „Šodienas paziņojums uzsver mūsu lielos plānus saistībā ar Latviju. Mēs uzsākām darbību Rīgā pirms četriem gadiem, bet jau 2013. gadā pārvadājām 200 tūkstošus pasažieru. Jaunā Rīgas bāze ne vien dos ievērojamus kapitālieguldījumus, bet arī radīs vairāk vietējo darba vietu gan Wizz Air, gan mūsu vietējo sadarbības partneru uzņēmumos. Latvija ir desmitā valsts, kur mēs esam izveidojuši bāzi. Mēs ceram, ka gan Latvijas iedzīvotāji, gan viesi dos priekšroku mūsu aviosabiedrībai.”
Starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks atzīmē: „Starptautiskā lidosta „Rīga” ir ieguvusi jaunu stratēģisko partneri, vēl vairāk nostiprinot lidostas „Rīga” kā vadošās lidostas pozīcijas Baltijas valstīs. Prieks, ka šīs jaunās sadarbības rezultātā Latvijas iedzīvotāji un viesi varēs baudīt gan jaunus lidojumu maršrutus, gan biežākus lidojumus jau esošajos Wizz Air maršrutos.”
** Cena vienā virzienā, ieskaitot nodokļus.

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā*. Tā pārvalda 17 bāzēs izvietotu 46 lidmašīnu Airbus A320 gaisa floti un piedāvā vairāk nekā 300 lidojumu maršrutu, savienojot 96 galamērķus 35 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 1700 aviācijas speciālistu lielais kolektīvs nodrošina izcilu servisu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 13,5 miljonu pasažieru izvēli 2013. gadā.
* Avots: Innovata, pamatojoties uz regulāro lidojumu sēdvietu skaitu gadā, kas beidzās 2013. gada 31. martā („FY 2013”), un sešos mēnešos, kas beidzās 2013. gada 30. septembrī („H1 2014”). 1. Centrāleiropa un Austrumeiropa (CAE) ir reģions, kas ietver Albāniju, Baltkrieviju, Bosniju un Hercegovinu, Bulgāriju, Čehiju, Horvātiju, Igauniju, Kosovu, Krieviju, Latviju, Lietuvu, Maķedoniju, Melnkalni, Moldovu, Poliju, Rumāniju, Serbiju, Slovākiju, Slovēniju, Ukrainu un Ungāriju.

Papildu informācija:

Daniels de Karvalo (Daniel de Carvalho); Wizz Air grupa; +41 22 5559889
 Sekojiet mums tviterī @wizzair

Piezīmes redaktoriem
• Wizz Air lidojumu tīkls no Rīgas: 8 maršruti.
• Visus lidojumus veic Airbus A320 ar 180 sēdvietām.
• Lai bez maksas iegūtu gaisakuģu, apkalpju un logotipu attēlus no mūsu bibliotēkas, lūdzu, apmeklējiet http://wizzair.com/en-GB/press.