airBaltic uzsāk lidojumus no Rīgas uz Stavangeru

03/05/2017

 Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017.gada 2.maijā uzsāka lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Stavangeru. Jaunais maršruts sniedz ērtas ceļošanas iespējas pasažieriem no Baltijas un Norvēģijas.

airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) norāda: “Mēs esam priecīgi uzsākt lidojumus Rīga – Stavangera maršrutā un piedāvāt jaunus, atraktīvus vasaras galamērķus ceļotājiem no Baltijas un Skandināvijas.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Pamata cena*

Premium cena*

Biznesa klases cena*

Rīga – Stavangera (Norvēģija)

3 lidojumi nedēļā

2017.gada 2.maijs

49 eiro

145 eiro

425 eiro

 *Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic no Rīgas uz Stavangeru lidojumus veic trīs reizes nedēļā ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu. Lidojuma ilgums ir divas stundas un 20 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 49 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.