airBaltic un Tez Tour Latvija uzsāk čartera lidojumus uz Peloponesu un Marki

13/06/2018

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar starptautisko tūrisma operatoru Tez Tour Latvija 2018. gada 27. maijā uzsāka jaunus čartera lidojumus, kas savieno Rīgu ar Peloponesu (Araksas lidostu) Grieķijā, bet 3. jūnijā uzsāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Marki (Ankona) Itālijā.


airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “2018. gada vasaras sezona ir sākusies. airBaltic piedāvā ērtas ceļošanas iespējas no Rīgas uz daudzām saulainām un aizraujošām vietām. Vienlaikus mēs priecājamies stiprināt mūsu ilglaicīgo un veiksmīgo sadarbību ar Tez Tour Latvija, uzsākot daudzveidīgākus tiešos čartera reisus no Rīgas uz dažādiem brīvdienu galamērķiem mūsu Baltijas ceļotājiem.”

Tez Tour Latvija direktors Konstantīns Paļgovs: “Mēs ar prieku uzsākam savu desmito sezonu kopā ar airBaltic un piedāvājam mūsu ceļotājiem paplašinātu čartera reisu karti. Kopš 2008. gada Tez Tour sadarbībā ar airBaltic ir piedāvājis vairāk nekā 23 sezonas galamērķus. Mēs esam lepni par to, ka visi Tez Tour pasažieri ar komfortu ceļos pasaules modernākajās lidmašīnās Bombardier CS300. Jaunie 2018. gada vasaras galamērķi mūsu kopējo sezonas maršrutu skaitu palielina līdz 25.”

2018. gada vasaras sezonā airBaltic un Tez Tour Latvija turpina piedāvāt čartera reisus arī no Rīgas uz Antāliju (Turcija) – līdz pieciem lidojumiem nedēļā, Irakliju (Grieķija) – divas reizes nedēļā, kā arī vienu lidojumu nedēļā uz Burgasu (Bulgārija).

Kopumā Tez Tour un airBaltic laikā no aprīļa līdz oktobrim plāno veikt vairāk nekā 300 čartera reisu uz populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā. Visā vasaras sezonā Tez Tour piedāvās arī ceļojumus ar regulārajiem airBaltic reisiem uz Rodu (Grieķija), Katāniju (Itālija), Barselonu un Maljorku (Spānija).

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 70 maršrutos no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.


Par airBaltic īsumā:
airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 31 lidmašīna: astoņas Bombardier CS300, 11 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012. gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām lidsabiedrībām pasaulē, savukārt 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Par Tez Tour Latvija īsumā:
Tez Tour ir vadošais Latvijas tūrisma operators, kas piedāvā ceļojumus uz dažādām pasaules valstīm. Tez Tour organizē ceļojumus no Latvijas uz Itālijas, Austrijas, Francijas, Spānijas, Andoras, Grieķijas, Turcijas, Bulgārijas, Ēģiptes, Kipras, AAE, Taizemes, Karību salu, Maldīvu salu un Šrilankas kūrortiem. Vadoties pēc aģentūras BNS datiem, tūroperators Tez Tour ir līderis Latvijas tūrisma tirgū. Tūrisma industrijas pārstāvju ikgadējā tradicionālajā balsojumā kompānija Tez Tour Latvija tika nosaukta par labāko uzņēmumu nominācijā "Uzņēmējs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā 2015". Kompānija Tez Tour Latvija 2016. gadā atvēra savu Latvijā pirmo pārdošanas biroju privātpersonu apkalpošanai.