airBaltic uzsāk lidojumus starp Rīgu un Korfu

14/06/2021

 

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2021. gada 12. jūnijā uzsākusi jaunus iknedēļas vasaras sezonālos lidojumus starp Rīgu un Grieķijas salu Korfu. Lidojumi jaunajā maršrutā tiek veikti sadarbībā ar Mouzenidis Travel.

 


airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs piedāvājam septiņus drošus tiešos galamērķus Grieķijā, un ar prieku mūsu vasaras maršrutu kartei pievienojam Grieķijas salu Korfu. Vakcinācijas rādītājiem uzlabojoties visā Eiropā, mēs redzam, ka aizvien vairāk pasažieru rezervē biļetes uz dažādiem galamērķiem Vidusjūras reģionā un citās Eiropas pilsētās.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Sākuma datums

Cena *,

GREEN Ķiršu cena

Cena *,

GREEN Classic

Cena *,

Business

Rīga–Korfu

1 lidojums nedēļā

2021. gada 12. jūnijs

99 EUR

175 EUR

399 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com, mājaslapā zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem.

airBaltic no Rīgas uz Korfu lidojumus veic reizi nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnu. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Šovasar airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, tostarp uz septiņiem galamērķiem Itālijā, septiņiem Grieķijā un sešiem Spānijā, kā arī uz vairākiem citiem atpūtu galamērķiem.

 

Turpmākai informācijai:

Alise Briede

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

A/S “Air Baltic Corporation”

E-pasts: [email protected]